CAMRENT SVETAINĖS PRIVATUMO POLITIKA

Kaip ir dauguma interneto svetainių, „CAMRENT“ svetainė renka duomenis apie www.camrent.lt lankytojus. Tai padeda „CAMRENT“ suprasti, kiek naudinga yra mūsų interneto svetainė, ir kaip ją tobulinti ateityje.
Rinkdama duomenis interneto svetainėje, „CAMRENT“ visada vadovaujasi šia Privatumo politika, kurioje rasite išsamią informaciją apie tai, kokius duomenis „CAMRENT“ renka, kaip šiuos duomenis naudoja, ir kas turi prieigą prie šių duomenų.
Jūs turite daug teisių, kurios leidžia Jums kontroliuoti savo privatumą, ir „CAMRENT“ užtikrina galimybę jomis pasinaudoti. „CAMRENT“ svarbu sudaryti Jums sąlygas naudotis savo teisėmis, tad toliau rasite informaciją, kaip tai galite padaryti.
Skirkite laiko perskaityti šią politiką ir, jei turėtumėte klausimų ar pastebėjimų dėl šios politikos, susisiekite su „CAMRENT“.

Jūsų duomenų valdytojas

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra „CAMRENT“ biuras Lietuvoje („CAMRENT“). „CAMRENT“ biuro kontaktinius duomenis rasite čia: https://camrent.lt/test/kontaktai/ .
Atitinkamos „CAMRENT“ biuro pareigos ir santykiai Jūsų atžvilgiu yra apibrėžti jų tarpusavio susitarime. Su „CAMRENT“ dėl duomenų apsaugos galite susisiekti elektroniniu paštu: info@camrent.lt

Kokius duomenis renka „CAMRENT“ ir kaip juos naudoja

Interneto svetainės lankomumo statistika

„CAMRENT“ nuolat tobulina savo interneto svetainę ir siekia, kad naudotis ja būtų kuo lengviau. Todėl „CAMRENT“ būtina žinoti, kuri informacija yra aktualiausia svetainės lankytojams, kaip dažnai jie jungiasi, kokias naršykles ir įrenginius naudoja, kokį turinį dažniausiai skaito, iš kokių regionų jie yra – tad renkami panašūs demografiniai bei statistiniai duomenys.
„CAMRENT“ renka šią informaciją naudodama automatinį „Google Analytics“ įrankį, kuris leidžia „CAMRENT“ užfiksuoti ir analizuoti, kaip lankytojai naudojasi interneto svetaine.
Čia rasite daugiau informacijos apie tai, kaip veikia „Google Analytics“ ir kokią informaciją šis įrankis leidžia rinkti ir analizuoti – https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800
Būdama verslo įmone, „CAMRENT“ naudoja šiuos duomenis turėdama teisėtą interesą geriau suprasti savo klientų poreikius ir pageidavimus tam, kad galėtų geriau teikti paslaugas bei padaryti publikuojamą informaciją labiau prieinama.
Bet kada galite išjungti duomenų apie Jus rinkimo funkciją „Google Analytics“, kaip tai aprašyta čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Serverio įrašai

Serveris, kuriame talpinama „CAMRENT“ interneto svetainė, taip pat gali įrašyti užklausas, kurias pateikiate serveriui (Jūsų atidaromos interneto svetainės adresas, Jūsų naudojamas įrenginys ir naršyklė, Jūsų IP adresas ir prisijungimo laikas). Šie duomenys yra naudojami tik techniniais tikslais – užtikrinti, kad svetainė tinkamai ir saugiai veiktų, bei išnagrinėti galimus saugumo pažeidimus.
Pagrindas šių duomenų rinkimui ir naudojimui yra „CAMRENT“ teisėtas interesas užtikrinti „CAMRENT“ interneto svetainės techninį prieinamumą ir saugumą.

Slapukai (angl. Cookies)

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelis tekstinis elementas, kurį interneto svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai apsilankote svetainėje. Tai leidžia svetainei tam tikrą laiką prisiminti Jūsų veiksmus ir nustatymus (tokius kaip prisijungimo vardas, kalba, raidžių dydžiai ir kiti vaizdo nustatymai) tam, kad Jums nereiktų kaskart juos įvesti pakartotinai apsilankius svetainėje ar naršant po jos atskirus tinklapius.

Kaip „CAMRENT“ naudoja slapukus?

„CAMRENT“ naudoja slapukus, kad surinktų Jūsų IP adreso ir naršymo informaciją, tokią kaip aplankytos interneto svetainės ar kiekviename tinklapyje praleistas laikas. Tai leidžia interneto svetainei prisiminti Jūsų sistemą ir nustatymus.
Kiti slapukai leidžia „CAMRENT“ stebėti svetainės srautus ir vartotojų veiksmus svetainėje – „CAMRENT“ šiuos duomenis naudoja lankytojų elgesio analizei bei tam, kad pagerintų lankymosi svetainėje patirtį. Šie slapukai yra įdiegiami ir naudojami „Google Analytics“ įrankio pagalba.
Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje tik Jums sutikus, išskyrus slapukus, kurie reikalingi išimtinai techniniam svetainės veikimui užtikrinti. Pažymėtina, kad, jei nesuteikiate interneto svetainei teisės naudoti slapukus, kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies arba visiškai neveikti.
Teisinis pagrindas naudoti slapukus yra „CAMRENT“ teisėtas interesas užtikrinti interneto svetainės techninį funkcionavimą. Tais atvejais, kai slapukai naudojami siekiant prisiminti Jūsų pasirinktis bei kaupti statistiką, teisinis pagrindas slapukų naudojimui yra Jūsų sutikimas.

Kaip valdyti slapukus?

Jūs galite bet kada vos panorėję valdyti ir / arba ištrinti slapukus – kaip tai padaryti, sužinosite čia: http://www.youronlinechoices.com/. Galite ištrinti visus Jūsų įrenginyje jau esančius slapukus; be to, daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad jos neleistų įdiegti slapukų. Tačiau jei tai padarysite, gali tekti rankiniu būdu įvesti savo pageidaujamus nustatymus kaskart apsilankius interneto svetainėje. Be to, kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Rinkodara

Jei „CAMRENT“ interneto svetainėje užsisakysite „CAMRENT“ naujienlaiškį ar kitu būdu suteiksite „CAMRENT“ savo kontaktinius duomenis, „CAMRENT“ gali siųsti Jums naujausią informaciją, naujienlaiškius ar Jus dominančius teisinius pranešimus.

Profiliavimas

„CAMRENT“ gali naudoti interneto svetainės lankytojų statistinius duomenis tam, kad analizuotų lankomumo bei demografines tendencijas, tačiau „CAMRENT“ nesukuria individualių asmeninių profilių kiekvienam lankytojui.

Asmens duomenys

Jei interneto svetainėje „CAMRENT“ užsisakinėsite įrangos nuomos paslaugos, jūs privalomai turėsite pateikti šiuos savo duomenis:

  • Vardas, Pavardė
  • El. paštas
  • Telefono numeris

Ši informacija yra reikalinga „CAMRENT“ įrangos nuomos užsakymų vykdymui ir komunikacijai su klientu esant techniniams klausimams dėl nuomojamos įrangos užsakymo.

Taip pat užsakymo formoje pasirinktinai galite pateikti:

  • Gyvenamosios vietos adresą
  • Asmens kodą
  • Asmens dokumento numerį

Ši informacija yra reikalinga „CAMRENT“ paslaugų teikimo sutarties sudarymui ir teisėtam paslaugų teikimui. Pateikti minėtą informaciją svetainėje „CAMRENT“ nėra privaloma, kadangi tai galite padaryti ir atvykę į „CAMRENT“ biurą atsiimti nuomojamos įrangos.
Nepateikiant šios informacijos „CAMRENT“ neturi galimybės Jums teikti įrangos nuomos paslaugų.

Kas turi prieigą prie Jūsų duomenų

Prieigą prie statistinių duomenų apie „CAMRENT“ lankytojus turi „CAMRENT“ darbuotojai, kurie yra atsakingi už šių duomenų analizę ir interneto svetainės tobulinimą.
Taip pat, prieigą prie techninių įrašų gali turėti „CAMRENT“ partneriai, kurie teikia „CAMRENT“ interneto svetainės turinio valdymo įrankius arba „CAMRENT“ svetainės talpinimo (angl. hosting) paslaugas.
„Google Analytics“ įrankį suteikia įmonė „Google Inc.“ (JAV įmonė), tad ji taip pat turi prieigą prie šiuo įrankiu surinktų statistinių duomenų. „Google Inc.“ yra įsipareigojusi taikyti ES-JAV Privatumo skydo principus, kurie užtikrina, kad paslaugų teikėjas atitinka ES privatumo standartų reikalavimams. Šiam teikėjui taip pat taikomi sutartiniai įpareigojimai užtikrinti privatumą. Apie tai galite paskaityti čia: https://www.google.com/analytics/terms/dpa/dataprocessingamendment_20160909.html.

Kiek ilgai „CAMRENT“ išsaugo duomenis

„CAMRENT“ naudoja surinktus duomenis analizei neterminuotą laikotarpį.
Slapukai paprastai galioja trumpai (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki vienerių metų.
Jūsų teisės ir kaip galite jomis pasinaudoti
Susisiekę su „CAMRENT“ el. paštu info@camrent.lt , galite pasinaudoti savo teise:

  • susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis;
  • prašyti ištaisyti Jūsų asmens duomenis;
  • prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis;
  • jei taikytina, atšaukti sutikimą leisti tvarkyti Jūsų asmens duomenis.

Kai kuriais atvejais Jūs galite turėti teisę prašyti apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą arba nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys.
Jūs galite naudotis savo teisėmis pagal galiojančias ES ir vietos teisės aktų nuostatas.
Jei Jums paprašius Jūsų asmens duomenys yra ištrinami, „CAMRENT“ išsaugos tik tokios informacijos kopijas, kurios yra būtinos siekiant apsaugoti trečiųjų šalių teisėtus interesus, laikytis valstybės institucijų įpareigojimų, spręsti ginčus, atpažinti trikdžius arba įpareigoti laikytis bet kokių susitarimų, kuriuos esate sudarę su „CAMRENT“.

Teisė pateikti skundą

Jei manote, kad buvo pažeistos Jūsų teisės į privatumą, galite pateikti skundą atitinkamai valdžios institucijai toje ES šalyje, kurioje gyvenate. Tokių institucijų kontaktinius duomenis rasite čia: http://ec.europa.eu/newsroom/article29/item-detail.cfm?item_id=612080.